Ankara Membran
Ankara Membran
0312 769 20 20 [email protected] Saray Mah. Keresteciler San. Sit. 4.Cad. No 45 Kahramankazan
Kalite Sertifikası
ISO 9001:2015
Hemen Teslim
DEPOLAMA HİZMETİ
KATALOG

Ankara Membran

DUYURULAR Ankara Membran

Yapılar, hem görünüş açısından hem de işlevsel olarak insanların gereksinimleri ve mevsim şartlarında zorluk çekmemesi gibi durumlar göz önünde bulundurularak inşa edilmektedir. Geçmişten günümüze değin uygulanan geleneksel yöntemler artık yerini teknolojinin sunduğu imkanlara bırakmaktadır. Söz konusu geleneksel uygulamalar arasında yapıların su, nem ve sıcaklık gibi durumlara karşı dayanıklılığını artırmak yönündedir.

Yapılar henüz inşaat aşamasında iken dış etkenlere karşı korunabilmesi yönünde tedbirler alınmaktadır. Özellikle yapıların çatı bölümlerinde sıkça karşılaşılan problemler mukavemeti yüksek malzemelerle desteklenerek önlem alınmaktadır. Fakat bilinen bir gerçektir ki her yapı belli bir süreden sonra dayanıklılığını yitirmektedir. Zamanla etkisini kaybeden malzemelerin belli aralıklarla güçlendirilmeleri takviye malzemelerle desteklenmeleri gerekmektedir.
Ankara Membran firması olarak, yapı sektöründe geçirilen uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile yapılarda oluşabilecek problemleri kendi üretimimiz olan bitüm membran çeşitlerimiz ile çözebilmekteyiz. Şimdilik üç çeşit desenle sunduğumuz Ankara membran ürünlerimiz, farklı kalınlık ve değerlere sahip şekilde size sunulmaktadır. İstediğiniz ölçü ve sayıda sipariş verebileceğiniz memebranlarımızı en hızlı ve güvenilir şekilde siz müşterilerimize teslim etmekteyiz. Membran siparişleriniz ve detaylı bilgi için iletişim sayfasında bulunan bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.