Ankara Membran
Ankara Membran
0312 769 20 20 [email protected] Saray Mah. Keresteciler San. Sit. 4.Cad. No 45 Kahramankazan
Kalite Sertifikası
ISO 9001:2015
Hemen Teslim
DEPOLAMA HİZMETİ
KATALOG

Ankara Membran Dekoratif Yalıtım Ürünleri

DUYURULAR Ankara Membran Dekoratif Yalıtım Ürünleri

Tecrübe ve kalite anlayışı ile hizmet veren Ankara Membran, su yalıtımı konusunda yeni ve gözde bir marka olmaya devam etmektedir. Su yalıtımının hızlı ve etkili çözümlerini sunduğu ürünlerine yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Konutlarda gerekli olan su yalıtımı, hem bina ömrünü hem de konforu artıran bir detaydır. Yaşanabilir mekanlarda su yalıtımı, aynı zamanda insan sağlığı için de önemlidir. Her anlamda güveni ve konforu düşünerek yola çıkan Ankara Membran, Alpin, Plato ve Atlas membran serilerinden sonra yeni ve farklı serileri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Dekoratif Su Yalıtımı

Ankara Membran markası ile kendi tesislerinde üretilen bu membran örtüler, dekoratif görünümleri sayesinde kullanım alanlarını da genişletmiştir. 150 gr polyester keçe taşıyıcılı, 3 mm kalınlıkta ve plastoner esaslı bitüm membranlar, kolay ve pratik uygulanabilirliği sayesinde hem işçilikten hem de malzemeden tasarruf etmeyi sağlamaktadır.
Şu an için 3 çeşit deseni ile satışa sunulan dekoratif membranlar, farklı renk seçenekleri ile de tercih edilmektedir. Ankara Membran kalitesi, özgün tasarımlı membran örtüleri ile hizmet sunmaya devam edecektir.