Ankara Membran
Ankara Membran
0312 769 20 20 [email protected] Saray Mah. Keresteciler San. Sit. 4.Cad. No 45 Kahramankazan
Kalite Sertifikası
ISO 9001:2015
Hemen Teslim
DEPOLAMA HİZMETİ
KATALOG

Çatılarda Kiremit Desenli Membran

DUYURULAR Çatılarda Kiremit Desenli Membran

Su yalıtımı, bina ömrü ve binanın yaşam kalitesini önemli ölçüde etkileyen bir yöntemdir. Yalıtım için inşaat aşamasında kullanılan malzemelerin haricinde, sonrasında güçlendirmek ve daha uzun süreli yalıtım sağlamak amacı ile membran örtüleri tercih edilmektedir.

Membran üreticileri, son yıllarda Türkiye’de de belli bir pazar oluşturmaya başlamıştır. Fakat membran üretiminde esas olan kalite ve tecrübenin hizmet olarak sunulabilmesidir. Ankara Membran firması kendi markası ile üretimini gerçekleştirdiği membran örtüleri ile A kalite hizmet sunmaktadır. Yeni membran örtülerinde dekoratif ayrıntılara yer vererek, hem görsel hem de işlevsel açıdan hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir.

Ankara Membran, kiremit desenli membran ürünü ile bir yeniliğe daha imza atmıştır. Kiremit desenli mebranlar, çatılarda su yalıtımı için ideal kullanıma sahiptir. Kiremit desenli mebranlar, ayrıca tadilata ve masrafa gerek kalmadan kolayca uygulanabilme özelliğine sahiptir. Plastomer esaslı bitümlü membran olan kiremit desenli ürün, güvenli su yalıtımı sağlamaktadır. Ekonomik ve güvenilir bir su yalıtımı istiyorsanız, A kalite ürünlerden vazgeçmemelisiniz. Ankara Membran su yalıtımında tecrübesini ve kalitesini hizmet olarak sunmaya devam edecektir.