Ankara Membran
Ankara Membran
0312 769 20 20 [email protected] Saray Mah. Keresteciler San. Sit. 4.Cad. No 45 Kahramankazan
Kalite Sertifikası
ISO 9001:2015
Hemen Teslim
DEPOLAMA HİZMETİ
KATALOG

Yapılarda Bitümlü Membran Kullanımı

DUYURULAR Yapılarda Bitümlü Membran Kullanımı

Binaların uzun ömürlü ve dayanıklı olması suya karşı dayanıklılığı ile bağlantılıdır. Birçok yapının temel ve çatı konusunda su sızdırma problemleri mevcuttur. Yapılar henüz inşaat aşamasında iken su sızdırmazlıklarının kontrol edilmemesi sonrasında hem yaşam kalitesini olumsuz etkiler hem de maddi sorunları beraberinde getirir. Hızlı nüfus artışı günümüzde birçok probleminde beraberinde getirmektedir.

Artan nüfus için ikamet problemi ve konutların yaşanabilir düzeyde kaliteye sahip olması oldukça önemlidir. Yapılarda maliyet, estetik ve işlevsellik bir bütün olarak düşünülmelidir. Eski dönemlerde binaların çatıları sadece hava şartlarından korunabilmek amacı ile yapılırken, günümüzde gelişen teknolojinin ürünleri olan bitümlü membranlar sayesinde su, nem, kötü hava koşulları, ses ve hatta koku gibi olumsuz etkiler için bile yalıtım sağlanabilir hale gelmiştir. Bitümlü membranlar üretim teknikleri ve kullanım kolaylıkları sayesinde binaların çatı ya da teraslarına sonradan da monte edilebilir özelliktedirler. İnşaat aşamasında iken yalıtım için desteklenmeyen yapılar bitümlü membranlar sayesinde sonradan dayanıklılıkları artırılabilir hale gelmişlerdir.
Ankara membran markası üretimini ve satışını gerçekleştirdiği bitümlü membranları ile yalıtım kalitesini sizlere sunmaktadır. Farklı ebatlarda bulunan membranlar, uygun fiyatları ve birinci sınıf kaliteleri ile tercih sebebi haline gelmişlerdir.