Membran
Membran
0312 350 06 53 [email protected] Saray Mah. Çaniçi Cad No:20 Kazan/ANKARA
Kalite Sertifikası
ISO 9001:2015
Hemen Teslim
DEPOLAMA HİZMETİ
KATALOG

Kurumsal

1991`den Bu Yana Güvenin Adresi

Ankara Membran

Yıllar önce sunta, mdf gibi ahşap panel ticaretiyle işe başlayan Aluç şirketleri kuruluşundan bu güne gösterdiği sürekli ilerleme sayesinde konut üretimi de yapan bir gelişmişlik düzeyine erişmiştir.

Ankara Membran® bu sürekli ilerlemenin ve engin tecrübenin bir sonucu olarak ortaya çıkmış yepyeni bir markadır.

Yalıtım endüstrisinde yatırım yapmaya karar verdiğimizde, ilk olarak, insan kaynağımızın emniyetli, sağlıklı ve konforlu bir ortamda çalışabilecekleri bir üretim tesisi planladık. Yüksek kaliteli bitüm su yalıtım örtülerimiz bu titizliğimizin sonucudur.

Ankara Membran® bitümlü su yalıtım örtülerimiz 5000 m² kapalı alanda kurulu yıllık 8 milyon m² kapasiteli üretim tesisimizde, her türlü iklim şartlarına göre Alpin, Plato ve Atlas Serilerinde üretilmektedir.

Amacımız yüksek kaliteli ürünlerimizi, en uygun fiyatlarla sunarak, tam müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

Kalite Politikamız

  • Müşterilerimizin ihtiyaç, talep ve beklentilerini her zaman en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak müşterilerimizin tatmin seviyesini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bunları en yüksek verimlilikle gerçekleştirmek.
  • Teknolojiyi yakından takip ederek kaynaklarımızı verimli kullanmaya yönelik gelişmeleri müşterilerimizle buluşturarak minimum maliyetle maksimum performans sağlamak.
  • Firmamızda kurmuş olduğumuz ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ile mşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.
  • Yasal yönetmeliklere ve müşteri taleplerine uygun kalitede hizmet vermek.
  • Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak benimsemek.
  • Iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına her noktada uyarak etkin verimli ve müşteri, kalite odaklı üretim yapmak.